Gerai, zinau kad rukydamas kazkam isgert statau :D
Tikrai baisus - įspėjimas!
Anonimas
4359
Anonimas
4360
Taigi akcizas taikomas belekoks cigaretem, o jis keliauja į biudžetą is kurio ir pasalpiniai gyvena.
Anonimas
4360
Nesamonė konkrečiai :D Nes žmogus gyvenantis iš pašalpos net neįkurtų savo cigarečių įmonės. Taip, kad.. FAIL :)
Anonimas
4360
kad ir ką pirksi vis tiek nuo to pvm kažkokia dalis atitenka ir tiems kurie dirba už pašalpas tad kūrėjas mažiau gerk su tokiom demo
elvinukq
4360
#1 stopudovai pašalpinis
Anonimas
4360
svarbu centus pasiliktu
Anonimas
4360
Parliament.
Anonimas
4360
padetu :D
Anonimas
4360
Dafuq? lempa
|

