Gerai, zinau kad rukydamas kazkam isgert statau :D
Tikrai baisus - įspėjimas!
Anonimas
4362
Anonimas
4363
Taigi akcizas taikomas belekoks cigaretem, o jis keliauja į biudžetą is kurio ir pasalpiniai gyvena.
Anonimas
4363
Nesamonė konkrečiai :D Nes žmogus gyvenantis iš pašalpos net neįkurtų savo cigarečių įmonės. Taip, kad.. FAIL :)
Anonimas
4363
kad ir ką pirksi vis tiek nuo to pvm kažkokia dalis atitenka ir tiems kurie dirba už pašalpas tad kūrėjas mažiau gerk su tokiom demo
elvinukq
4363
#1 stopudovai pašalpinis
Anonimas
4363
svarbu centus pasiliktu
Anonimas
4363
Parliament.
Anonimas
4363
padetu :D
Anonimas
4363
Dafuq? lempa
|

