Tai ne kaimas, - tai Vilnius

2016.05.03 geraz
  • 7
5
vilnius,namas,senas






Nuotraukos nėra
Anonimas 1795    
Taiga Vilniuj pilna tokių kaimiškų namukų. Kai kuriuose dar net centrinis šildymas neegzistuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3703    
taigi cia nuo truliko numeriukas tikriausiai nuimtas nes seniau gi tokius dedavo xd
Nuotraukos nėra
Anonimas 3703    
wtf?? ka cia kliedi, demo autoriau??
Nuotraukos nėra
Anonimas 3704    
vau
Nuotraukos nėra
Anonimas 3704    
nuotraukas atvirčiai reikėjo dėti
Grįžti į viršų