Skirtumai - tarp BMW ir MB vairuotojų

2016.01.26 geraz
  • 40
13
bmw,mercedez







Nuotraukos nėra
Anonimas 3781    
tiesiog vaikiskos nesamones :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 3791    
Kodel laikrodis ant marskiniu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 3796    
Eikit, bmw yra gera masina, mb irgi gera, paziurekit i naujus modelius, pasaka ne masinos, o jus cia stumiat, tiesiog pamirskit tas kregzdes ir visokius senolius, ziurekit ir naujas ir nustokit garbint vienos markes masinas, pavaziuokit su kitom, ojjj, pasikeis nuomone is kart.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3802    
#1 Žmogau... Atsigauk.
Jonatanas885 3802    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
savaites demotyvacija ? wtf. but why ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
Kvailas palyginimas. Toks marozas vairuoja maximum 15 metu BMW. O vyras desineje - nauja ar apynauji mersa
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#4 tave reikia priverstinai gydyt, kol dar stotelėje ko nors neištaškei. Esi grynai tipinis anekdotinis bmw vairuotojas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#4 Tavo ziniai cinkuoti opeliai puna maziau uz naujus bambalius ar tus pacius mersus
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#3 Nebesvaik tu gal pats cj opeli supuvusi vairuoji
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
jau geriau mersas negu tos baleikos su bmw zenkliuku. nieko gero is ju irgi
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#1 Reikia keisti MB kas puse metu, nes supuna????? KA rukai?? As irgi noriu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
is dalies tiesa, nes mersai buna brangesni, daugiau kuro ryja ir seip reik kas puse metu juos keisti nes supuna, tai to pasekoje reik buti turtuoliu
Grįžti į viršų