Vat jei floppy-rom, ar kaip jis ten vadinasi, būtumėt įdėję, tada sutikčiau, jog dauguma nežinotų jo paskirties, o CD/DVD-ROM yra pilnumoj naudojamas tiek muzikos įrašymui, tiek xbox žaidimų įrašymui ir t.t. Tad šito nereikia nurašyti :)
O jūs išvis dar prisimenate - kam reikalingas šis daikčiukas?
Anonimas
4402
Anonimas
4403
Abejoju, kad į CD-ROM tilptų puodelis. Bet jeigu tilptų, jis greitai iškristų. :D
badass
4403
#8 :D
Anonimas
4403
#6 tu ka durnas su puodelio laikytoju muzika irasinet :D?
Anonimas
4403
Pilnai naudojamas yra
elvinukq
4403
aš dar ir dabar naudoju, muziką rašausi :D
fLash_
4403
pirmam alaus atidarimo meginimui
Anonimas
4403
maziem diskeliam det
Anonimas
4403
Puodeliui pasidet ir windows persirasyti :D
Anonimas
4404
Puodeliui pasidėt :D
Anonimas
4404
2m kaip išimtas
|

