Mano pirmoji - alga

2015.01.21 geraz
  • 16
7
alga,gta,san, andreas






Nuotraukos nėra
Anonimas 1629    
#Jo O tu irgi labai jaunas, jei nepameni GTA: London 1969 ir GTA: London 1960 ir GTA 1.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4161    
Cia isvis san andreas lopetos
bbdj 4170    
turbut iki siol is tos algos gyveni
Nuotraukos nėra
Anonimas 4171    
as tik atsimenu is gta 2, kad kai dauzydavai i siuksliu deze atrodo, kad tu kazka ten kapstai arba valgai. ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4171    
px ta alga svarbu respect
Nuotraukos nėra
Anonimas 4171    
#1 tu irgi jaunas jei nepameni GTA2
Nuotraukos nėra
Anonimas 4171    
O kokie jūs jauni pirma alga iš GTA III buvo.
Grįžti į viršų