facebooko įkurėjas irgi metė mokslus
Kai tėvai - sako: "mokykis, gerą ateitį turėsi"
Anonimas
4201
Anonimas
4201
Čia, Juozai, turima omeny, kad jis visiškai nesinaudoja tuo ką išmoko mokykloje, kad uždirbtų pinigus. Aišku daug žmonių meta mokslus, bet nedaugeliui tai nepakenkia. bet aš visados galvodavau kodėl apie jį nėra demotyvacijų.
Anonimas
4201
Is pradziu jis mete tuos mokslus, bet veliau vistiek juos pabaige. Kuria kazkokie idiotai nieko nezinodami
Anonimas
4201
PewDiePie nemetė mokslų.. ;c
Anonimas
4202
PewDiePie metė mokslus o uždirba per metus daugiau negu Obama xD :)
Anonimas
4202
Ne visiems sita taisykle galioja.
|

