visi sudai, tik ne BMW. Nu ir ne mersas
Audi - š*das, BMW - š*das, golfas - š*das - sako žmonės, kurie važinėja autobusais...
Anonimas
4065
Anonimas
4066
Taigi jie važinėja Mercedesu (t.y. autobusu):D
Anonimas
4066
#5 Pritariu
Anonimas
4066
Jei visi vyrai rinktusi tik vieno tipo mergas ka veiktu kitos:D cia ir su auto taspats :D
Anonimas
4066
Didziausia tiesa, kad jus visi esat degradai
Anonimas
4066
Nu tai kad tiesa kad Audi,Bmw ir Golfai šūdai:) Ir nebijuokit nevažinėju su autobusu:)
Anonimas
4066
kokia ta Audi, ar normali, ar supuvus baleika su dujom
Anonimas
4066
BMW vairavimo malonumas :D
Anonimas
4067
Su Mersais gi važinėja, o ne kitais š*dais
|

