Ne windowsuose cia esme buvo... Kai narsai demotyvacijoje nevarginkit smegenu...
Ar gali man - Windows'us perrašyt?
BlaivaS
4111
Anonimas
4113
xp dar lengva, va geriau linux debian irasytum, kur dar reik nurodytt swap srity dar
Anonimas
4113
Jos pačios akys kaip windows... :D
F1RST
4113
asd, kiek pamenu liginai tas pats tik dizainas kiek kitoks
Anonimas
4113
XP perrasyt sunku, o dabar tie 7 taspats kaip programa idiegt.
|

