Ruduo - - Laikas kai krenta lapai...

2010.10.06 13:08 gatavenas
  • 4
5
Ruduo -







saulute25 3558    
Kiekvienas metų laikas vis kitoks. Kiekvienas savitas, ypatingas šiltas ir jaukus. Jei vasarą karšta dėl skaisčiai šviečiančios saulės, tai žiemą mus sušildo mėtų arbatos puodelis. Jei pavasarį skleidžiasi gražiausi žiedai gamtoje, tai rudenį vilioja po kojomis čežantys klevo lapai. Ruduo man patinka dėl tų gražių rudeninių lapų, kurie nusidažo įvairiausiomis spalvomis,tai brandos, ramybės, gilių ir sodrių atspalvių metas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
apsiramink jau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Demotyvuoja ^^
Nuotraukos nėra
Eimancelis 5740    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Demotyvacija kuri demotyvuoja lapams kristi.
Grįžti į viršų