bbc gramatike
|
Anonimas
5890
Anonimas
5891
#3 , aš tik parašau, kad išsitaisytų, nes žiauriai atrodo, kai viešoje erdvėje nesugebama parašyti paprastų penkių žodžių.
Anonimas
5891
#5 smogs, ne smoks
Anonimas
5891
bet nesakykit tikrai nervas ima, kai pamatai koki absurdiskai neteisinga zodi. negi jau musu lietuva tiek nusirito, kad net rasyt nebemokam?
Anonimas
5891
#1 jau kelintas tavo komentaras su rasybo pastebejimais.. galima suprasti, kad esi siauro mastymo, tik vienoje srityje pakomentuoti sugebi ir tai apgailetinai.. blt zmones, vertinkit demotyvacija ir nesipisinekit prie gramatikos!
Vyncas
5891
Kaip jau užpiso ta fraze "išmok rašyt" xD krw kokie jūs vaikai, aš bbd
Anonimas
5891
Gal geriau tu rašyt išmok ir tik tada demotyvacijas kelk
|

