nelaimingi zmones, bandantys kritikuoti kitus, kadp patys pasijaustu "faini".. uzjauciu, kurejau ;/
|
Anonimas
5668
pirstas
5668
pala. pavydim ko? man tik įdomu. na, akių gal ir pavydžiu. :D bet mergaitės balso?
Anonimas
5668
PADARYKIT ATSKIRA DEMOTYVACIJU PUSLAPI VAIKAMS
Anonimas
5668
NU bet tavo demo tai sakes kokios debiliskos.. Pasaulis butu grazesnis be tokiu jobanu stumiku kaip tu.
Anonimas
5668
pavydit.
Anonimas
5668
kodel jus visiems taip jam pavydite? juk patis zinome kad jis gerai prasimuses gerai dainuoja jaunas yra o pinigu turi iki kaklo, turbut del to visi jam pavydi :)
Anonimas
5668
Kas tiesa tas ne melas
Anonimas
5668
agreed
Anonimas
5668
True, True
|

