nelaimingi zmones, bandantys kritikuoti kitus, kadp patys pasijaustu "faini".. uzjauciu, kurejau ;/
|
Anonimas
5665
pirstas
5665
pala. pavydim ko? man tik įdomu. na, akių gal ir pavydžiu. :D bet mergaitės balso?
Anonimas
5665
PADARYKIT ATSKIRA DEMOTYVACIJU PUSLAPI VAIKAMS
Anonimas
5665
NU bet tavo demo tai sakes kokios debiliskos.. Pasaulis butu grazesnis be tokiu jobanu stumiku kaip tu.
Anonimas
5665
pavydit.
Anonimas
5665
kodel jus visiems taip jam pavydite? juk patis zinome kad jis gerai prasimuses gerai dainuoja jaunas yra o pinigu turi iki kaklo, turbut del to visi jam pavydi :)
Anonimas
5665
Kas tiesa tas ne melas
Anonimas
5665
agreed
Anonimas
5665
True, True
|

