nelaimingi zmones, bandantys kritikuoti kitus, kadp patys pasijaustu "faini".. uzjauciu, kurejau ;/
|
Anonimas
5664
pirstas
5664
pala. pavydim ko? man tik įdomu. na, akių gal ir pavydžiu. :D bet mergaitės balso?
Anonimas
5664
PADARYKIT ATSKIRA DEMOTYVACIJU PUSLAPI VAIKAMS
Anonimas
5664
NU bet tavo demo tai sakes kokios debiliskos.. Pasaulis butu grazesnis be tokiu jobanu stumiku kaip tu.
Anonimas
5664
pavydit.
Anonimas
5664
kodel jus visiems taip jam pavydite? juk patis zinome kad jis gerai prasimuses gerai dainuoja jaunas yra o pinigu turi iki kaklo, turbut del to visi jam pavydi :)
Anonimas
5664
Kas tiesa tas ne melas
Anonimas
5664
agreed
Anonimas
5664
True, True
|

