Taip, pone direktoriau, viską padarysiu taip, kaip ir planavau. Ir jums geros dienos. Ko čia prilipai žiurke? Kai pisiu ant stabdžių..
Nes tik Lietuviai - moka kalbėti be keiksmažodžių
Anonimas
5127
Anonimas
5305
ko cia prilipai ziurke kai pisiu ant stabdziu ;D
Anonimas
5405
pize ce ne krize
Anonimas
5593
#18 Fucking TROLL!!!
Anonimas
5603
kazkaip lievai cia.feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jokio naturalumo
Anonimas
5636
;D
Anonimas
5648
Dirzo neuzsiseges
tadasblind0
5652
#18 įdomu dėl ko rašo vaidina, scenarijus ir panašiai.
DeSiV
5652
Fake and gay
mazaliukas
5655
galva jau nuo tu PYP skauda ;[ daug geriau butu be ju ;]
anonimas
5655
as sita idejes buvau
Anonimas
5655
Nera gyvenimo nx :D
Anonimas
5655
Kopijos neidomu..
Anonimas
5655
butu daug juokingiau jei nebutu PYP...PYP...PYP...
Anonimas
5655
kopina!
Anonimas
5655
Kokie vairutojai toks ir seimas :D
huh
5655
dau.nas autorius jjo.ba.nas prie ko cia tas NES ? jei is millionreaons pasiemiei tai b.let gal kitaip formuluok. va.
Anonimas
5655
#5 Tai reikia pasigirt, kad skaityt moku. :)
Pasalunas
5655
Nuvaro kaip Adamkus pas Alma blynu :D
Anonimas
5655
sita buvau idejas , tik su kitokiu pavadinimu ir kurwos nepatvirtino ,walina jie nahui
Anonimas
5655
ka ziurke prilipai :D
Anonimas
5655
#4 koks tu supratingas.. :D net skaityt moki.. :)) k
Anonimas
5655
Žinoma, kad suvaidinta. Taigi čia iš "pravda 1 minutė 09"
Anonimas
5656
Nu jei suvaidinta,tai tikrai neblogai,labai jau itikinama. ;D
Anonimas
5656
tokiem psicham ne su masina vazinet
Anonimas
5656
Sujuokino :D
|

