Taip, pone direktoriau, viską padarysiu taip, kaip ir planavau. Ir jums geros dienos. Ko čia prilipai žiurke? Kai pisiu ant stabdžių..
Nes tik Lietuviai - moka kalbėti be keiksmažodžių
Anonimas
5129
Anonimas
5307
ko cia prilipai ziurke kai pisiu ant stabdziu ;D
Anonimas
5407
pize ce ne krize
Anonimas
5595
#18 Fucking TROLL!!!
Anonimas
5605
kazkaip lievai cia.feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jokio naturalumo
Anonimas
5638
;D
Anonimas
5650
Dirzo neuzsiseges
tadasblind0
5655
#18 įdomu dėl ko rašo vaidina, scenarijus ir panašiai.
DeSiV
5655
Fake and gay
mazaliukas
5657
galva jau nuo tu PYP skauda ;[ daug geriau butu be ju ;]
anonimas
5657
as sita idejes buvau
Anonimas
5657
Nera gyvenimo nx :D
Anonimas
5657
Kopijos neidomu..
Anonimas
5657
butu daug juokingiau jei nebutu PYP...PYP...PYP...
Anonimas
5657
kopina!
Anonimas
5657
Kokie vairutojai toks ir seimas :D
huh
5657
dau.nas autorius jjo.ba.nas prie ko cia tas NES ? jei is millionreaons pasiemiei tai b.let gal kitaip formuluok. va.
Anonimas
5658
#5 Tai reikia pasigirt, kad skaityt moku. :)
Pasalunas
5658
Nuvaro kaip Adamkus pas Alma blynu :D
Anonimas
5658
sita buvau idejas , tik su kitokiu pavadinimu ir kurwos nepatvirtino ,walina jie nahui
Anonimas
5658
ka ziurke prilipai :D
Anonimas
5658
#4 koks tu supratingas.. :D net skaityt moki.. :)) k
Anonimas
5658
Žinoma, kad suvaidinta. Taigi čia iš "pravda 1 minutė 09"
Anonimas
5658
Nu jei suvaidinta,tai tikrai neblogai,labai jau itikinama. ;D
Anonimas
5658
tokiem psicham ne su masina vazinet
Anonimas
5658
Sujuokino :D
|

