Nu gerai, ir one.lt, ir facebook.lt, ir draugas.lt, ir pažinys.lt ir visi kiti. "šūdas", tai kaim kišates, nepatinka tinklapiai tai nesilankykyt ir viskas, o ne krauna kas ant ko daugiau. Lietuva nesikeičia :)
Neturi draugų? - Nesijaudink "Facebook" mielai padės tau susirasti draugų
Modesta771
5829
kasiakas
5829
visi stuma ant fb ar one... bet tas kas stuma stobal naudojas :D fail'ai tas dabartinis jaunimas:D nepapyzdavoje blm negali gyvent... sukurkit savo koki pazinciu ir bendravimo saita... nors kazka panasaus tada ziuresim ar bus dydesne paklausa uz facebook...
Anonimas
5829
One.lt - atgyvena, o ir fb - šūdas.
Anonimas
5840
facebook yra geriau nei one ,tas jau visiems aisku... esme tokia,kad gali dalintis party fotografijom,ispudziais arba susitart del susitikimo
Anonimas
5850
dar vienas daunizmas, kaip ONE.lt, net tevai sedi...
Anonimas
5857
Fona tai galit užsidėt jeigu naudojat firefox addons.mozilla.org/en-US/firefox/
Anonimas
5859
nestumkit gerai tad facebook...
Rut.
5859
Atrodo, kad be facebook greit nebebus apie ką kalbėt.
Anonimas
5859
addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:2
sueis
5859
Kaip pasidaryti foną, pamokinkit kasnors :)
Anonimas
5860
Jap, fonas tikrai nuostabus !
Anonimas
5860
Bob Marlis +5 :D
varna
5860
bullshit tas facebook
|

