kristijonai...
Namų darbai - tik nepadaryk ir kažkas būtinai prasitars
Anonimas
4902
anonimas
5319
#4 žadu perlaikinėt lietuvių egzaminą galvoju gal padės :D
Anonimas
5326
O tai kazkas gaiso laika, dare... ir dabar per jus ju darbars turi likti neivertintas?
Anonimas
5327
wtf anonimas raso lietuviskom raidem :D:D:D: girtas?
anonimas
5327
#2 na jei nori, kad patikrintų galėtų tiesiog po pamokos paimt ir paprašyt, kad patikrintų
Anonimas
5327
nu zmogus nori pasitikrint ar teisingai padare ir primena mokytojui...o kad ir nepadaret kas cia tokio?
Anonimas
5327
Tai kad dazniau buna "Ai, tingiu. Kita karta patikrinsiu"
|

