Siaip cia ir yra vienintele laida kuria dar verta paziureti...nors deja jei kito šlamšto nežiuresi - nesuprasi..
Dar pažiūrėsim, - ką mes iš tiesų žiūrėsim.
Anonimas
5358
Anonimas
5358
pagauliau galetu karolukas su savo chebra gryzt
Anonimas
5358
.....Nors reklamos nemažėja, TV3 išvis šūdą rodo tuoj tik Krivicko laidos beliks.
Anonimas
5358
Šūdas Lietuviški TV kanalai, ypač kai leidžia sau pasiimti pinigus iš kabelinių ir kainos pakilo išvis atsisakiau.
Anonimas
5358
;(
wallstreet
5358
Ir dabar parodydavo neblogų parodijų tik nelabai daug kas suprasdavo, nes galbūt kitų TV laidų nežiūrėdavo..
Anonimas
5358
pirmas sezonas buvo super, o toliau nusisvaigo ir net ziureti nebuvo idomu.
Anonimas
5358
šiaip, labai gera laida buvo. Labai kūribingi žmonės dirbo. bet, turbūt, ne kiekvienam suprat tai.
|

