Koks malonus jausmas, - kai tave apkabina mylimas žmogus...

2011.01.04 20:59 ernestutt
  • 20
4
Koks malonus jausmas,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
norejau rasyt ta pati ka tiurbokvadro..pzdc demotyvacija
tiurbokvadro 5651    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#1 O tau trugdo.
tiurbokvadro 5651    
o fotkeje - sabakos..
Grįžti į viršų