bieberis yra labai baisus o ji grazi ;D
Anonimas
5467
Anonimas
5501
Bieberio po metų nebematysite
anonimas
5501
nes byberiai visokie yra laikini zvaigzdes kuriems lygiu nera nors jie istikro dazniausiai tikrai pagal dainavima nenusipelne to tureti, bet media susiveikia daug pinigu deka ju
Anonimas
5501
jeigu butu bernas su tokiu balsu tada staigiai isgarsetu ;D bet man jos dainos grazios
Anonimas
5501
?
Anonimas
5501
žymės .:D
|

