Kodėl JI - nėra populiari , kaip Bieberis ?

2011.06.03 19:25 erikaerika
  • 8
6
kaltas, obama



Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
bieberis yra labai baisus o ji grazi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Bieberio po metų nebematysite
anonimas 5501    
nes byberiai visokie yra laikini zvaigzdes kuriems lygiu nera nors jie istikro dazniausiai tikrai pagal dainavima nenusipelne to tureti, bet media susiveikia daug pinigu deka ju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
jeigu butu bernas su tokiu balsu tada staigiai isgarsetu ;D bet man jos dainos grazios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
žymės .:D
Grįžti į viršų