Krw kai tamo nekenciu.
|
Anonimas
4670
Anonimas
5516
#15 Jei ką yra dar ir geresni puslapiai, kurie yra privačių mokyklų ir pan. Tad nevaidink kieteko... Kvaileliai, jums sugadint nuotaiką nebent savo durnumas, kad nesimokot, atseit būtų geriau jei būtų pažymių knygelės... Beviltiški jūs esat, na gal dar suaugsit po kelių metelių...
Anonimas
5552
#15 O ko toks kietas is kart ?? :D
Anonimas
5590
#3 tai jūs gal urve mokotės? ; D
Anonimas
5627
C: windows system32 drivers etc host-atidarai su notepad nukopini coda zemiau spaudi tab irasai tamo.lt ir irasyti
Anonimas
5630
o mamytei ir tetukui tai labai patinka
Anonimas
5638
na, arba gadina, arba pagerina. :D žiūrint kaip sekasi mokykloj :D
Anonimas
5638
gerai mokykis ir nesušiks
Anonimas
5638
Man jis nuotaikos nesušika - man jis paprasčiausiai neveikia. :)
Anonimas
5638
įdomu, kas labiau sušika nuotaiką, ar tinklalapis, ar jausmas, kai pagaliau supranti, kad esi beviltiškas, bet vistiek nieko nedarai, norėdamas tai pakeisti.
Gabrielius
5639
JEI BLOGAI MOKAIS AISKU, KAD SUGADINA NUOTAIKA...
Anonimas
5676
Gadina visas atostogas :(
Anonimas
5724
Nekenčiu ! ;D
Anonimas
5724
o aš jau metus jo bijau.
kramtuske
5724
#2 Ne ;) :D Tiesigio dar nera pas mus situ dalyku :D
Anonimas
5725
Matyt tu jam patinki.
kramtuske
5725
cha ;D kolkas man jis nebaisus :D :D
|

