Tamo.lt - tinklalapis kuris sugeba sušikti nuotaiką .

2010.10.20 14:34 emoustake
  • 83
18
mokykla,tamo.lt







Nuotraukos nėra
Anonimas 4670    
Krw kai tamo nekenciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
#15 Jei ką yra dar ir geresni puslapiai, kurie yra privačių mokyklų ir pan. Tad nevaidink kieteko... Kvaileliai, jums sugadint nuotaiką nebent savo durnumas, kad nesimokot, atseit būtų geriau jei būtų pažymių knygelės... Beviltiški jūs esat, na gal dar suaugsit po kelių metelių...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#15 O ko toks kietas is kart ?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#3 tai jūs gal urve mokotės? ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
C: windows system32 drivers etc host-atidarai su notepad nukopini coda zemiau spaudi tab irasai tamo.lt ir irasyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
o mamytei ir tetukui tai labai patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
na, arba gadina, arba pagerina. :D žiūrint kaip sekasi mokykloj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
gerai mokykis ir nesušiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Man jis nuotaikos nesušika - man jis paprasčiausiai neveikia. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
įdomu, kas labiau sušika nuotaiką, ar tinklalapis, ar jausmas, kai pagaliau supranti, kad esi beviltiškas, bet vistiek nieko nedarai, norėdamas tai pakeisti.
Nuotraukos nėra
Gabrielius 5639    
JEI BLOGAI MOKAIS AISKU, KAD SUGADINA NUOTAIKA...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
Gadina visas atostogas :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Nekenčiu ! ;D
Nuotraukos nėra
emoustake 5724    
Visi jo šlamšto byjo : s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
o aš jau metus jo bijau.
kramtuske 5724    
#2 Ne ;) :D Tiesigio dar nera pas mus situ dalyku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Matyt tu jam patinki.
kramtuske 5725    
cha ;D kolkas man jis nebaisus :D :D
Grįžti į viršų