O tu ar eitum ginti tėvynės?

2012.01.13 13:45 emil
  • 3
4
man, gaila, zuvusiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5279    
o taip
ronin 5279    
#1 jaaaazau, valstybei vos 20 metų, ko jūs tikitės? Kaip tokio amžiaus, mes gyvenam fenomenaliai puikiai! Pagalvokit su galva, ko mes neturim. Viską turim!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5279    
ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5279    
o ar valstybe gina mane? ar tik plesia?
Grįžti į viršų