cia geras ! :D
|
experimentas
5660
Anonimas
5660
jokios naudos iš to pamušimo , jeigu jus jau nufotografavo, nes jie virš tos dėžės turi antenas, ir iškarto išsiunčia nuotraukas.
Anonimas
5660
per aukščiausią pavarą kalbėjo apie kelis jų sunaikinimo būdus :D
Anonimas
5660
Numuskit kas nors juos:D
rabarbarepaan
5660
:D
rabarbarepaan
5660
:D
|

