O mes manėm , - Kad už Byberį nieko blogiau nebus..

2011.03.27 22:08 eiknahui
  • 1
5
kaltas, kubilius


xadidas 5561    
ta pana nors graži ;D
brigaad 5567    
fuj sita;D
XII 5567    
rebeca daug geresne uz byberi. jos daina bent jau juokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Rokas valdo, slykstuk tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
pirma, tai cia tos su bieberiu galit net nelygint. su kuo ja dar sugalvosit palygint? su eminemu? hm
antra, eikit savo roko klausytis, slykstus kazkokie esat
Grįžti į viršų