Lietuvių mokiniai - mokosi tokiu požiūriu: "Ai, svarbu teigiamas".
|
Lietuvių mokiniai - mokosi tokiu požiūriu: "Ai, svarbu teigiamas".
|
o va tie kurie mokosi ketvertais ir irodineja, kad pazymys visiskai nesvarbu, tai yra nepralenkiami grioviu kasimo specialistai
Be to pazymys siais laikais jau nebe tiek vertas.. Svarbiausia turet gera galva ir moket suktis, nes su mokslais nelabai ir ka pasieksi ne mokslinej srity (t.y. su finansais).. Daug tyrimu yra padaryta, kad kurie mokosi vidutiniskai daug daugiau pasiekia negu moksliukai, nes moksliukai tik knygas grauzia ir gyvenime nesigaudo...
nu gerai as mokiaus ir ka...is visos vidurines mokslu man reikia tik skaityt ir rasyt.nu dar paskaicuot teko ciut ir lasas istorijos....mokina toki suda mus kad ne velnio jo ateity nereikia...fizike mano buvo pasakius : ka as mokiaus universitete ta jus mokotes dabar.cia 11 klasei atrodo buvo
Labai norėjau prikibt, dabar kas nors prikibkit prie manęs!!!
Dabar vėl pradės visi rašynėti „Nesąmonė! Tikrai ne visi! Aš pvz mokausi ir net neturiu tokio mąstymo!
Patys žinom, kad ne visi, o čia tik pašiepa tokius, tad nusiraminkit ir ramiai gyvenkit.