kad mum tokios bedos :D
Turtingas vargšo nesupras
Anonimas
4667
Anonimas
5485
Oilius nebuk lohas :D o geriau pats buk kietas tevas kad tavo sunus ar dukra galetu tavimi didziuotis :)
Anonimas
5506
Noriu KIETU tevu
Anonimas
5507
Noriu turtingų tėvų....
Fanatikeee
5507
:D
Anonimas
5508
gerulis
Anonimas
5509
čia dabar sūnus nusipirks traukinį
Anonimas
5509
ahahaha, sitas geras :D
Anonimas
5509
#4, matos kad alaus negeres :D
Anonimas
5510
Ke ke ke čia tai jėga
Anonimas
5511
:D Šitas vienas iš geriausių, kuriuos esu girdėjus :D
Anonimas
5511
#4 pz, taip ir susižvengiau :D
Anonimas
5511
traukinys ne 20 milijonų kainuoja..
Anonimas
5511
# 4 nuzudei:D:D
Anonimas
5511
Geriausia profesija - ATI ;)
Spartasaurus
5511
#4 lol wtf
Anonimas
5511
#3 Tu esi dauzta kale.
Anonimas
5512
#2 Salto Lietuvisko ALAUS....
bubis12345
5512
ir daug bobu ir daug $ , ko daugiau noret :D
Anonimas
5512
pize kai zjbs but seichu :D
|

