narkomanu ir bomzu rajonas,geda daro Vilniuj,vienas nemaloniausiu rajonu,
Anonimas
4933
Anonimas
5321
Pacanas, koks tu ahujenas, .Eik į "iki" nusipirkt medalį ! :)
Anonimas
5322
#4 Dydziulis L I K E
Spameris
5324
Užjaučiu, žmogau.
Anonimas
5324
#3 Ha.... Šauniai fantazuoji.
Anonimas
5325
buves tiek pora kartu tai su pacanais pamenu kazkokius lopus pyzdinom dasipiso ;D mes 5 buvom o jie gal 8, tik kad likom su draugeliu prie maximos dviese, gavlojo reik dasipisti, draugai poto musu isejo kaip davem pyzdy ten visiem ir telefa pas viena padneli mes ;D tai dar ant musu musarus iskviete, pz klounu rajonas girdejas as ir is kitu zmoniu apie tuos niuxus kokie ten koncini gyvena ;D
Anonimas
5325
tai kad nori parodyt savo narkomanu rajona
Anonimas
5325
ka tu nori tuom pasakyt lopas krw? :D
|

