Vartojai? - Taip ir maniau

2010.06.21 18:08 draskytuvas
  • 10
9
Vartojai?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
perėjau ir nieko nesijaučę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
foto apgaulė, bet tikrai atrodo ,kad bučiau padauginęs žolikės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Perėjau, bet viskas juda :D
arigeja 5849    
#3 bl*t. tada vartojau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
lengvas :D
Mjking 5849    
o jis turi judet :D
draskytuvas 5850    
#2 Tai aišku :D Šonais :D
Lukasas 5850    
Nesunkiai perėjau ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
trenkia per smegeni
Grįžti į viršų