Tai ne stilius.... Tai gyvenimo budas, as pati emo esu, o pjaustaus ne seip del stiliaus... #8
|
Anonimas
4657
YunaFtw
5608
A #13 ne tu vienas... xD
Anonimas
5788
as Emo yay,
Anonimas
5846
Puiki mintis! like
Anonimas
5848
Tosis ne emo!
Plastilinas
5850
Blt neturit ka veikt? kada patys suprasit? Pazystu daug tu kurie pjaustos bet ne del to kad jie emo. O del visokiu nesamoniu namuose... Ir blt to netuoleruoju bet nesmerkiu... Db stumet bet pakalbetumet su tokeis gaila butu...O emo tik stilius o ne savizuziu grupe.
OoS
5850
#6 Ne, ne apie cigarečių pakeitimą sportu kalbu :) apie tieisoginio savęs naikinimo pakeitimą netiesioginiu. Kuris, kad ir kaip bebūtų, vis tiek yra savęs naikinimas.
Mjking
5850
#5 Paramounto pabandyk ten tau teks kokybe nusivilt. #3 Na pripažink adrenalinu pilnai nikotino nepakeisi.
OoS
5850
O šiaip pati demo gera. Su amžium ir savęs žudymas tampa rafinuotesnis: cigaretėmis, alkoholiu, narkotikais, ekstremaliu elgesiu
OoS
5850
#2 O siūlai rūkyti tas su protu nesuvokiamu akcizu? Ačiū, bet ne. Suprantu, kad gydymas kainuoja and so on, bet priklausomybės taip lengvai neatsikratysi, o jai išleist dvigubai brangiau, nei galima, irgi nesinori.
Mjking
5850
tai rukyk i sweikata. Speju rukai cigaretes ant kuriu pakelio yra bandirole su uzrasu Россия. Tu emo?
|

