nu ką žinau, komenatatoriai stebina..
|
indigokid
5916
Anonimas
5922
kokia zole? nei kasiakas nei kas cia paprastas cigaras tiesiog zmones kitur ziuri.
Anonimas
5923
nezinau pydarai bet jus imkit zole as imsiu jaaaa
Vyncas
5923
Kaip pasakė toks dūhas "Bybys į snukį nežiūri" protingi žodžiai
Vyncas
5923
Gėriau Optimą liniją : ))) Achujiel dalykas xD O dėl bobos nesutinku xD šita baisi, bet vistiek, mėsa XD
Tapkius
5923
Peroksidas + žolė... Net guminė moteris + Optimos Linijos alus būtų geriau.
Anonimas
5923
Pizė, gal ir man reikia nete susirast kokią pusnuogę žertvą, aišku su fotošopu turi būti ir parašyti, kad pasvajotumėt? Taip, tai tikrai pilnavertis demotyvatorius, jei daugiau panašių nebūtų.
Anonimas
5923
nu nu Svajui ir siknaskyle gerai butu... koks skirtumas svarbiausia, kad yra kur kist ^^
svajus
5923
ko jus cia jaudinates byrka akiu gi neturi tiktu ir sita :D
Heretic
5923
Tik tai ka ji turi man reike >:D
dzokeris
5923
man pakaktų ir to ką ji turi :D pati merga tai netraukia manes šita :) ir taip saviškę turiu
Anonimas
5923
Merga - baisi, o pieva nei kiek negundo. :|
|

