geriau butu tokia ir save mylet, nei but anoreksike ir nekest gyvenimo :) bukim savikritiski
|
liepsnyte
5868
Anonimas
5878
ech, jo, kai mieste pilna tokiu, trumpom kojom, stora subine, ir aptemptais dzinsais.. baisu
Anonimas
5878
jei bandytų gražiai atrodyt, lašinių tokių nebūtų.
Anonimas
5878
emo chix r phat
kasiakas
5878
manau jau per velu :D
Zararakas
5878
Na ji BENT bando atrodyti gražiai
|

