#2 kartais nesigailiu kad uzsuku i si puslapi, puikus budas anonimiskai issikrauti =D
Kartais gailiuosi - Kad sakiau brangius žodžius pigiems žmonėms...
Anonimas
4776
Anonimas
4776
kartais gailiuosi, kad uzsuku i si puslapi :D
Anonimas
4776
kartais dziaugiuosi kad susirasiu normalia mergina nes pigios kekses ziuri isenus diedus =D
|

