Kai kurie klasiokai - elgiasi lygiai taip pat, kaip Robertėlis.

2011.11.08 dblz2
  • 341
19
troll





: troll


Nuotraukos nėra
Anonimas 4909    
#17 Tokie ilgai neišgyvena...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4936    
man 1000000 kartu buvo ir bus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
Og tas pidaras MELVINAS TIK PIST PO PAMOKOS SNUKIN ...
Drug. 5340    
#10 Don't.Ever.Say.That.Again.
Thank you captain obvious.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
AS lengvai 5 zemynuose visas salis isvardinciau. 6ame dauguma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
Per geo pas mus taip budavo ;D Europos salis visas isvardyciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
#10 ciulpk ryzas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
Man buvo kakada per istorija panasiai. Kazkas sake "pamirsote nuvalyti lenta" tai mokytoja sake "ne, nepamirsau" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
lopai cia yra nesazininga. kontrolinis tikrina zinias, o ne akis... ir nurasydami jus sukciaujate... nemoralu ir negarbinga. gedikites
Spameris 5346    
Keista, gyvenime neturėjau tokio klasioko ir negirdėjau iš pažįstamų kad tokį turėtų. Paprastai kad ir koks moksliukas, neskundžia jei jam pačiam iš to jokios naudos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
#4 o tu visas visas salis isvardintum? :D
Blackrose166 5346    
Pradinėse būdavo panašių įvykių. Dabar mokytojai, jei apsigauna, pradeda mumis nepasitikėti...
zvp 5346    
#5 O Tu imk ir pats/pati sugalvok
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
nesuprantu kokius pajucius patiret kai isverciat ta pati suda is anglu kalbos i lietuviu ? manot kad isvertet tai cia jau jusu sugalvotas ??:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
#3 atsiranda tokiu durneliu kurie be zemelapio saliu neisvardina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
Ir KIEKVIENA kart tokiu atsiranda durneliu klasej
anonimas 5349    
pradinei klasei toki vaika turejom... turejom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
every fucking time!
Grįžti į viršų