Negi mums teks garbė - parašyti Lietuvos tautinį epą?

2010.06.30 20:20 daydsil
  • 5
3
Negi mums teks garbė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
na jau tikrai nereikia teigti,kad visos. dauguma neturi, ir tik kelios, jei neklystu 6 ar 8.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Nes visos valstybės turi kokį nors epą, tačiau, lietuviai jį pragėrė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
nieko nesakau,tik paklausiu...kame mintis?
Grįžti į viršų