1 of the best ;]
Kantrybė - Viskas turi savo ribas
Anonimas
5839
saras04
5905
Kubui sudeliot nereikia jokios kantrybes, tiesiog reikia moket algoritmus :)
Anonimas
5943
Aš ir numetu į kampą, kai po 2 val. niekaip niekas nepasikeičia.. :D
Anonimas
5969
vakar taip ir buvo... ;D
Anonimas
5982
sitam kubikui niekad kantrybes neturesiu... ;D
VBexplorer
6014
XD jooo :D
Anonimas
6035
Geras :D
|

