xD kad teleportacija tai pilnai sutinku xD teko ne karta gryzt :D kai kelias kury blaivas vos ne begtele nueini per 20 min tai apsiles iveiki per 9 min :D keisti reiskiniai :D
Autopilotas - nesvarbu kaip, kada, kiek išgėręs - vistiek grįši namo
Anonimas
5558
Anonimas
5716
supranti pana tiesiog komine baxurai tempiasi pas save namo :D
Anonimas
5771
:D:D:D
sch
5878
o kai autopilotas neveikia :D
arigeja
5880
arba čia todėl kad aš pana, arba tikrai ne visada veikia :D būna taip, kad visi galvoja, kad varom į kauną, o kažkodėl ryte atsibundam klaipėdoj.
Anonimas
5894
faktas :), visada pabundi keliones pradzios taske
Anonimas
5954
Teko pasinaudot karteli, kita... :D
Anonimas
5955
Teleportu vadinamas dzhniausiai del to, kad nuo skambuchio "Jau gryzhtu" ish aludes kuri yra 45 minutes kelio nuo namu iki duru skambuchio suwaikshtoma per 20 miunciu. Mistika.
Anonimas
5955
dar vadinama - Teleportais namo. Nezinai kaip bet staiga grizai :}
Anonimas
5956
buna kad negrizti be kieno nors pagalbos...
Anonimas
5956
Tikrai taip ! :D
Anonimas
5957
teisybe
|

