Autobusas2.rar

2010.03.06 darka
  • 180
53
autobusas,part, 2



Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
Tas .rar prajuokino. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
ko cia gilinates autobusas ar traukinys,japonai ar kinai. svarbu video juokingas. gi jusu niekas neklausia i kokia transporto priemone zmones lipa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
O dar zmones sako kad reik uzdraust abortus :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Neblogas "Autobusas".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
ten tramvajus, o įdomu dyrys iš apiejų pusių nes kaip išlipt
Nuotraukos nėra
Lukelis 5793    
pz kokie nenormalus, beja ce ne autobusas o traukinys :)
idunno 5816    
Man sekancioj stotelej lipti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
siaip idiotai jus ce ne metro ir ne autobusai ,o greitasis traukinys ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
#42 pritariu
Karole 5835    
Geriau pėščiom vaikščiočiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
kaip silkes sugrudo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Vat bus visiems į tą Japoniją grūstis.. Į traukinius/autobusus netelpa, gyvena vieno kvadratinio metro bute ir miega stovėdami... Į LIetuvą geriau! Kiek laisvos vietos! Kiek erdvės! Kiek oro ir kiek vietos viešosiose transporto priemonėse!:))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
siaubas.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Taip, rytinių Japonijos traukinių kasdienybė. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Tie drbuotojai tokie...faini. graziai apsirenge, su pirstinytem...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
kokioj čia kažin šaly :D bet blt geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
autobusa nuo traukinio neskiria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
;D apsiverkiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Svarbiausia tai, kad tai jiems normalu. Va, yra net zmones, kaip suopratau, kuriu is dalies toks ir darbas.
isivaizduokit toki vaizda lietuvoj. Bent jau as, sunkiai isivaizduoju. Tai yra vienas is tokiu dalyku, del ko gyventi valstybej kurioj nera tiek zmoniu, kad toks elgesys kaip sitam video, atrododo nhormalus, yra gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
va cia tai joooo;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
nepaisant to kad cia traukinys tai normalu..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
japonai senai isrado kita dimensija, tik kad i ja papultum reikia 4 stipriu vyru :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
1. Čia joks ne traukinys.
2. Taip jie sakė おねがい します。<-- Atkreipkite dėmesį frazė užrašyta JAPONIŠKAI
3. Čia Tokijas
4. Įsivaizduokite 20 mln. žmonių tą pačią valandą einančių į darbą. Kinijoje taip niekada nebūtų, nes ten viename mieste tiek niekada nerastum.
5. Prašau nemaišyti japonų ir kinų, nes mane tai labai nervina. Dėkui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
kokia tyla xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
cia siaip traukinys o ne autobusas.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
:D kaip kokias skumbres i skardine :D man tai panasu kad kinieciai, nors negaliu gincytis, taip juokinga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
paskutiniam ilipt geriausia ,nes islipt lengviausia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Čia japonija ir greičiausiai Tokyo miestas. Tokyo mieste gyvena 26,6 milijonai žmonių ir čia šitaip būna kas diena , o tie kuriu stumia yra stumikai jų tokia profesija sustumti žmones į traukinius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Va kur zmones nori i darba eit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
metro ir NY vadinas metro nors ir visas beveik virs zemes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
metro po zeme...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
ir ne traukinys o metro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Japonija cia, juk JP sneka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
Japoniskai sneka juk!
MaStEr 5948    
Deja ne, čia ne Japonija, o Kinija (jau vien iš veidų matosi) ir ne autobusas, o traukinys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5948    
deja cia Japonija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5950    
japonija per daug issivysciusi salis,kad taip butu. kinija greiciausiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
man cia i traukini.zip labiau primena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
tikrai japonija. japoniskai kalba. ir seip cia normalus darbas - sustumti zmones i traukini.
giedriuxxx 5952    
ziauru :D
LookAtMe 5954    
Cia tikrai ne autobusas, bet siaip tai fuckin funny :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
na cia tikrai ne autobusas ir ne japonija
mantelis 5955    
kazin kaip islipt is tokio kitoj stotelej ? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
taigi Kinijoj, ar Japonijoj, tos metro durys būna atidarytos 1-2min ir reikia visus žmones sutalpint...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
creating new archive , autobusas2.rar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Primena troleibusa vilniuje 7:30 , kai bobute bombute isibegeja ir ilenda jega i pilna zmoniu trula, ir dar 3 drauges bombos is paskos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
na, cia metro :D ar kazkas tokio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
:D ziauruma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
iš kokio kaimo darka kilęs, kad nesugeba atskirt autobuso nuo metro? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
As noreciau su tokiu vaziuoti jei aplink mane butu daug graziu mergu...
(50-53)
Grįžti į viršų