Ble visi sudo pridirbam, bet nereik cia verkt. Jai butu restart, undo, backspace, ir pan NEBUTU TADA GYVENIMO IR TIXLO GYVENT vo tep va..........
Kartais atsisėdęs svajoji... - Kad gyvenimas turėtų "Restart" mygtuką.
Liausys
5739
Anonimas
5741
butu gerai kad turetu undo ;D
Anonimas
5742
jei turetume galimybe gyvenima pradeti is naujo, viska darytume vel taip pat ;)
Anonimas
5742
kad undo turetu
Anonimas
5742
sautuva i rankas, isiremi i galva, paspaudi gaiduka, ir va jum restart. asilai verkia cia, blet veikit, o ne galvokit :D issisaudytu tokie, ramu butu :D
Anonimas
5742
#3 true
Anonimas
5743
šūdas kažkoks
Anonimas
5743
uztektu ir backspace :D kam visa gyvenima istrinti :D
Anonimas
5743
Gyvenimas yra tavo paties ir tik TU PATS gali ji taip susitvarkyti, kad nereiketu restart ;)
Anonimas
5743
sita demotyvacija ikele emo
Anonimas
5743
tikrai nesamone kad ir koks butu gyvenimas kartais blogas bet restart miktuko nenoreciau kad butu nes dinktu kartu ir daug geru bei linksmu akimirku :?
ZeroDivide
5743
Ai, gal restart nereik :) Nes antrąsyk atgyvent tiek... Nemanau, kad kažkas pasirašytų :)
|

