jo bluetooh
|
Anonimas
5775
Anonimas
5815
#8 apsidziaugiai, kad ne vienas tu tox? :D
Anonimas
5815
siaip tai papai duxe tu weeeeeeeeeee
Othelo
5815
#7 Tai valio.. :D
Anonimas
5815
#5 bybiai aisku
Ramus
5815
gers :D
Othelo
5815
#4 O kurie labiau patinka papai ar bybiai? :D
Anonimas
5815
;D man patinka demotyvacijos kur yra papu ir bybiu
Anonimas
5815
old
Othelo
5815
:D joa... :D geriau uz tukstanti zodziu.. :D
egoistas
5815
:D
|

