Nu supraskit, demotyvacija tame , kad cia lyg jau kiekvienas paauglys ruko ir rukymas nera problema,problema kad negali kartais uzsidegt tos cigaretes..o ne kalba ar toki nevykeliai kad neuzsidega cigaretes.
Šiuolaikinio jaunimo problemos: - vėjas trukdo uždegti cigaretę
Anonimas
5760
Anonimas
5802
Nu, gerai pastebeta :D
Anonimas
5804
#17 dxxx
Anonimas
5804
tas geras xD
SunnyMoon
5806
Nerūkau ir man nėra problemų!
Anonimas
5807
true : D
Anonimas
5808
#13 o tavo nuomones cia kas klause? ;D
Jurijus
5808
#14 Ai, gi vistiek 2012 pasaulio pabaigos. Globalinis at6ilimas, Nibiru planeta ir t.t.
Anonimas
5808
Svarke nusipirk ir netrugdys tas vejas ;)
Anonimas
5808
#12 Kai pajusi rimtas problemas, bus per velu mesti.
Jurijus
5809
Užpiso mane demo apie rūkymą. Koks jums skirtumas ar aš rūkau? Kai rūkau atsitraukiu nuo draugų, nes žinau, kad ir jiems kenkiu. O pats tikriausiai rūkysiu tol, kol atsiras priežastis mesti arba pajausiu rimtas problemas dėl rūkymo.
Anonimas
5809
LM.!
Anonimas
5809
captain obvious
Anonimas
5809
tikpo jaunimas tokie daunai kad cigaretes negali uzhsidegt, ar ka?
Anonimas
5809
svarke nusiperki ir prisidegi pries veja
Apsiverkit
5809
O gal neturi..
varna
5809
nesamone...jaunimas turi ir didesniu problemu,nei negalet prisidegt cigaretes
Apsiverkit
5809
:) +1
Veee
5810
Tai jei tipo taip trugdo meskit rukyt. Bėda bus išspręsta. :D
|

