Gerb. Solomonai, - netepliok mūsų miesto, o pasimokyk jį puošti!

2012.09.04 cookiedo
  • 33
5
Gerb. Solomonai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5041    
O jūs pabandykit kada apsigint nuo to kaip jums šika ant galvos(nesakysiu kas - patys žinot) , o tada stebėkit pastatus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5041    
nezinai tai nesnekek.#1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
Tai vienas asmuo, vienas mano megstamiausiu krepsininku, deja jau bebaiges karjera - Wilie Solomon!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
Vienas. Nezinai nesnekek vapse debile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
As tik siaip paklausiu - a jums daeina, kad solomon tai ne vienas asmuo?
Grįžti į viršų