#7 na nepasakyciau esu per interneta bendraves su zmonems su kuriais snekies apie viska, o buvo taip, kad su keliais reliam gyvenime susitikau tai jie i akis paziuret net nesugebejo
|
anonimas
5764
Anonimas
5798
Nesąmonė. Nemažai žmonių drąsiai rėžia tiesą į akis realiame gyvenime, taigi sėdėdami už "laido" jie nėra riteriai, o yra pačiais savimi...
Anonimas
5798
#2 uzmuse ;D
876
5816
#2 ;D
Anonimas
5836
#2 "riteris" :D :D :D :D :D
Anonimas
5842
Sere vyga jūs parašėte šia žinutę ne į temą
Anonimas
5846
ir puiku
|

