dovidai ce tu rasei tas vi
Truputį erzina, - kai kiekvienas sakinys šiandien užsibaigia: su balandžio pirmąja!
Anonimas
5115
Anonimas
5196
labai erzina, kai tavo gimtadienis balandzio 1 ir kiekvienas sveikinimas baigiasi su balandzio 1- aja ;/
Geras_Iksas
5196
nereikia su pradinukais bendraut
|

