Paimti ir pokemonus ir DBZ ?
Tobula moteris
Anonimas
4984
Anonimas
4985
Tai čia vos ne Tomboy'us.
Geras_Iksas
4985
duodu savaite - pasikeis tavo tobulumo suvokimas
Anonimas
4985
vietoj pokemonu dbz, o feidas keiciamas galetu but
Anonimas
4985
Tobula moteris, tik veidą pakeisčiau į gražesnį. O tie pokemonai tai kažkaip nereikalingi.
zvp
4985
Baisiai malonu iš Tavo pusės ;)
Anonimas
4985
#3 Kodėl gi ne - neprieštaraučiau :)
zvp
4985
#2 Na, žinoma galėtų būti ir mano ;D
Anonimas
4985
Rimtai, kodėl Ema?
Anonimas
4985
why pokemon?
|

