Spausk LIKE - ir parodyk, jog esi mąstantis lietuvis

2012.10.15 bujojus
  • 174
16
Spausk LIKE






Nuotraukos nėra
Anonimas 3814    
#14 dėl to ir išrenka tokius
Nuotraukos nėra
Anonimas 4993    
#14 Teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4995    
As apskritai nebalsavau.
Nuotraukos nėra
bibok 4996    
#12 MLDC
Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
Kaip aš galiu paspausti tą "like", kai aš neturiu Facebook'o? :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 4999    
pati shudiniausia demotivacija naxuj !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4999    
#8 tavo gyvenimas labai palengvėtų, jei nustotum viską absoliutinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
nespausiu nes rinkau faxa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
Visi verkia,kad kubilius blogas,asilas,nemoka valdyti lietuvos,praskolino lietuva,o dabar visi sakot,kad balsuoti uz kubiliu?EIKIT JUS NX!
Geras_Iksas 5000    
jauciu sitos demo kurejas balsavo uz violetinius arba uz buratinus. ar lenkus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
#1 ėjau, rinkau ir kas iš to, kai aplink runkeliai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
tai jo reikejo violetinius mekstukus rinkti kad mergaiciu isgelbetumem daugiau ar konservatorius kad dar 50 milijardu i skola nugrimstumem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
Verka, nesupratai demo - žmogus balsavo, tačiau ne už juos. Ir vistiek juos išrinko didžioji dauguma idiotų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
koks skirtumas verkiat cia kas ka pakeis db
Nuotraukos nėra
bearvscat 5000    
ejau, balsavau, bet neisrinko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
Būtum mąstantis, būtum ĖJĘS balsuot ir išrinkęs geresnę partiją :)
Grįžti į viršų