#14 dėl to ir išrenka tokius
Spausk LIKE - ir parodyk, jog esi mąstantis lietuvis
Anonimas
3818
Anonimas
4997
#14 Teisingai.
Anonimas
4999
As apskritai nebalsavau.
bibok
4999
#12 MLDC
Anonimas
5001
Kaip aš galiu paspausti tą "like", kai aš neturiu Facebook'o? :(
Anonimas
5003
pati shudiniausia demotivacija naxuj !!!!
Anonimas
5003
#8 tavo gyvenimas labai palengvėtų, jei nustotum viską absoliutinti.
Anonimas
5003
nespausiu nes rinkau faxa
Anonimas
5003
Visi verkia,kad kubilius blogas,asilas,nemoka valdyti lietuvos,praskolino lietuva,o dabar visi sakot,kad balsuoti uz kubiliu?EIKIT JUS NX!
Geras_Iksas
5003
jauciu sitos demo kurejas balsavo uz violetinius arba uz buratinus. ar lenkus?
Anonimas
5003
#1 ėjau, rinkau ir kas iš to, kai aplink runkeliai?
Anonimas
5004
tai jo reikejo violetinius mekstukus rinkti kad mergaiciu isgelbetumem daugiau ar konservatorius kad dar 50 milijardu i skola nugrimstumem
Anonimas
5004
Verka, nesupratai demo - žmogus balsavo, tačiau ne už juos. Ir vistiek juos išrinko didžioji dauguma idiotų.
Anonimas
5004
koks skirtumas verkiat cia kas ka pakeis db
bearvscat
5004
ejau, balsavau, bet neisrinko.
Anonimas
5004
Būtum mąstantis, būtum ĖJĘS balsuot ir išrinkęs geresnę partiją :)
|

