#14 dėl to ir išrenka tokius
Spausk LIKE - ir parodyk, jog esi mąstantis lietuvis
Anonimas
3817
Anonimas
4995
#14 Teisingai.
Anonimas
4998
As apskritai nebalsavau.
bibok
4998
#12 MLDC
Anonimas
5000
Kaip aš galiu paspausti tą "like", kai aš neturiu Facebook'o? :(
Anonimas
5001
pati shudiniausia demotivacija naxuj !!!!
Anonimas
5002
#8 tavo gyvenimas labai palengvėtų, jei nustotum viską absoliutinti.
Anonimas
5002
nespausiu nes rinkau faxa
Anonimas
5002
Visi verkia,kad kubilius blogas,asilas,nemoka valdyti lietuvos,praskolino lietuva,o dabar visi sakot,kad balsuoti uz kubiliu?EIKIT JUS NX!
Geras_Iksas
5002
jauciu sitos demo kurejas balsavo uz violetinius arba uz buratinus. ar lenkus?
Anonimas
5002
#1 ėjau, rinkau ir kas iš to, kai aplink runkeliai?
Anonimas
5002
tai jo reikejo violetinius mekstukus rinkti kad mergaiciu isgelbetumem daugiau ar konservatorius kad dar 50 milijardu i skola nugrimstumem
Anonimas
5002
Verka, nesupratai demo - žmogus balsavo, tačiau ne už juos. Ir vistiek juos išrinko didžioji dauguma idiotų.
Anonimas
5002
koks skirtumas verkiat cia kas ka pakeis db
bearvscat
5002
ejau, balsavau, bet neisrinko.
Anonimas
5002
Būtum mąstantis, būtum ĖJĘS balsuot ir išrinkęs geresnę partiją :)
|

