o jus nepagalvojot kad mergina tycia tokia nuotrauka pasidare?
Nežinau ko labiau gailėti.. - Ar jos, ar laiko kurį praleidau svarstydamas.
Anonimas
4887
Anonimas
5126
Knygos gaila. O šiaip tai tokią išpisti ir palikti, net pačiam geraširdiškiausiam žmogui sąžinė negriaužtų po to :D
Anonimas
5154
kojas tik jum lauzyt reiktu uz tokius komentarus :D
Anonimas
5154
Vien už tuos akinius reikėtų kojas sulaužyti...
Anonimas
5154
Fuj, apetitas dingo, pamačius šitą baidyklę
|

