#4 Čia ne bemsas( BMW) o Camaro SS
Laisvė... - Šiek tiek dešiniau nuo stabdžio pedalo...
Anonimas
4990
Anonimas
4993
#2 taip :)
24Valandos
4993
#4 Na šiuo metu dar studijuoju, bet išmanau jau pakankamai nemažai. Ir kiek matau tau yra pernelyg sunku suvokti, kad tai buvo paprasčiausias pašiepimas.
Anonimas
4993
Beda kad variklis kelia užtoja
Anonimas
4993
#3 KA TU ISMANAI APIE MASINAS??? tau jauciu betkoks bemsas tris kibirus ema
24Valandos
4993
Jo... Pora kibirų benzino tam, kad išvažiuotum iš garažo.
Anonimas
4993
camaro ss?
Anonimas
4997
Va kur menas , ne taip kaip senajam žemyne viskas po kapotu sugrūsta ir plastmase paslėpta .
|

